Počet stran 1
Velikost 1 KB
Typ souboru Jednoduchý text

Zpráva

Dne 24. srpna se v Horní Lhotě na Pardubicku, uskutečnil fotbalový zápas mezi týmy FC Žďár a FC Horní Lhota. Žďárští si s sebou přivezli vynikající formu, ale přesto měli, co dělat, s dosud neporaženými „lhoťany“. Domácí družstvo nastoupilo bez zraněného kapitána týmu Michala Kudrny. Nahradil ho nováček týmu jednadvacetiletý Lukáš Žáček. Až do dvaatřicáté minuty vedli hosté, zásluhou kanonýra družstva Filipa Bílka, jenž zakončil hlavičkou rohový kop. Po tvrdém faulu na Hradila byl vyloučen hráč číslo 42 Němeček a hostům se přestalo dařit. Na začátku druhé poloviny utkání vyrovnal z přímého kopu na 1:1 Krátký. Diváci si museli počkat na gól až do 85 minuty, kdy krásným blafákem přelstil záložník Poláček žďárského brankáře Kučeru. Domácí udrželi skóre až do konce utkání. Vítězství 2:1 pro domácí zůstalo na lhotském stadionu a tým se těší na příští utkání s Mladým Chvojnem.

Oznámení

Dne 24. srpna v 15 hodin se uskuteční 4. ligový zápas na stadionu v Horní Lhotě. Nastoupí proti sobě týmy FC Žďár proti dosud neporaženým domácím. Hosté přijedou ve své klasické sestavě, zatímco Horní Lhotě bude chybět kapitán týmu Kudrna. Ten se léčí ze zranění pravého lýtka a měl by nastoupit v příštím utkání. Každopádně se můžete těšit na skvělé utkání a věřím, že oba týmy budou hrát na plno.