DETAIL: Motivační dopis


Křížová Aneta

Ivaň 174

798 23 Klenovice na Hané

MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC, o. p. s.

Jeremenkova 1142/42

772 00 Olomouc - Hodolany

Prostějov 5. dubna 2006

MOTIVAČNÍ DOPIS

Při prohlížení webových stránek www.vysokeskoly.cz mě upoutal Váš inzerát, ve kterém nabízíte vysokoškolské studium. Studium je zaměřené na obor, který jsem vystudovala - management obchodu.

Právě jsem vystudovala SOŠ podnikání a obchodu, s. r. o. v Prostějově, obor management obchodu. Prospěch na střední škole jsem mela dobrý. Studium jsem úspěšně ukončila maturitní zkouškou. Maturovala jsem hlavně z německého jazyka, podnikové ekonomiky a účetnictví. Mé záliby jsou aktivně tanec, poslech hudby a sport - převážně jízda na kole, plavání, volejbal a pasivně běh a ostatní míčové hry.

Velice ráda bych byla přijata na Vaši vysokou školu a pokračovala dále ve zdokonalování se v tomto oboru. Podnikání mě velice baví a chtěla bych se tomu i nadále věnovat. Po vystudování bych se chtěla pohybovat v ekonomické sféře, uplatnit se v podniku nebo si založit vlastní firemní společnost.

Už se velice těším na ústní pohovor, ve kterém ještě více nastíním, proč bych chtěla být přijata a jaké mám plány do budoucna.

S pozdravem

Přílohy

Životopis

Kopie vysvědčení

Kopie maturitního vysvědčení

Zpět

 
logo horoskopy
logo humor
logo sms
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
Seminárky, referáty, skripta, mat. otázky Studijní materiály
Seminárky, referáty, skripta, mat. otázky
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Neděle 3. 12. 2023 Svátek má Svatoslav
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Pla-Mobilem.cz